Zulmün OLDUĞU HER YERDEYİZ
HADDİNİZİ BİLİN!...


Selam OlsunDARKSKYREX tarafından hacklenmiştir


AYYILDIZ TİM TARAFINDAN HACKLENDİNİZ!hacked by DARKSKYREX


...!??? ?????? ?? ?? ???? ??? ???

where cruel, we're there
Be Yourself!...


Où est cruel, nous sommes là!...

where cruel, we're there
Be Yourself!...

Wie sind überall wo es grausamkeit gibt.
Sie müssen ihre grenzen kennen!...

Cedkan - Kerem Şah Noyan - Albayrak

AKREP - ÇERİ - LOPHİUS - UMURBEY - DURU HAN - ASENA - ÇAĞRI HAN

AYYILDIZ TİM WGT

KİM BU AYYILDIZ TİM?
Ayyıldız Tim 2002 yılında kurulmuş olup, Türkiye ye karşı internet üzerinden karşıt güçler tarafından yapılan ve yapılacak olan siber saldırılara karşı gönüllü olarak lobi faaliyeti sürdüren bir organizasyondur. Ayyıldız Tim bu faaliyetlerinde, özellikle ülkemizi hedef alan ülke ve unsurları belirleyerek, planlanan veya yapılacak olan herhangi bir saldırıya karşı cevap vermeyi kendine görev edinmiştir. Kuruluş amacımızın en önemli unsuru Devletçilik olmuştur. Ülkemizin kurumlarına, devlet adamlarına, manevi değerlerimize yapılan saygısızlıkları ülkemizin bütünlüğüne yapılan bir saldırı olarak görürüz ve ona göre adımlarımızı belirleriz. Başta İstihbarat Birimlerimiz olmak üzere, Emniyet teşkilatımıza, Askeri ordumuza karşı yapılmış olan herhangi bir hareketi kabullenmemiz mümkün değildir. Ayyıldız Tim birlik ve beraberlik yanlısı olarak varlığını sürdürerek, ırkçılıktan uzak, Edirne’den Kars’a kadar ülkemizi seven herkesi tek bir çatı altında birleştirmeyi amaçlamaktadır.

WHO IS THIS AYYILDIZ TİM?
Ayyıldız Tim was established in 2002, against Turkey on the internet and which will be made by the opposing forces as a volunteer is an organization against 'yasaklı kelime''yasaklı kelime''yasaklı kelime''yasaklı kelime''yasaklı kelime' attacks continue lobbying. Ayyıldız Tim will determine our target countries, especially countries and elements in these activities to respond to any attack against the planned and has taken on the task to be done. The most important element of our goal has been the establishment Statism. State institutions of our country to the man, we see that as an attack on the integrity of our country are disrespectful of our moral values, and we set our steps accordingly. Particularly our security organizations, including our intelligence agencies, we accept any movement made against our military army is not possible. Ayyıldız Tim and continued its existence as pro-union solidarity, everyone loves our country so far away from Edirne to Kars racism aims to combine under one roof.

/*]]>*/
Вы просматриваете: Главная > Крыша и кровля > Пирог кровли — устройство кровли

Пирог кровли — устройство кровли

Устройство пирога кровли:

Пирог кровли

Если все материалы смонтированы правильно и в нужной последовательности, то образуется пирог кровли «кровельный пирог».

Пирог кровли

В наше время кровельный пирог сочетает в себе множество слоёв кровельного покрытия, утеплителя и мембран. Каждый слой важен и выполняет конкретную функцию, не разделим с другими слоями. Если допущена ошибка при монтаже любого из слоёв, то уменьшается срок службы кровли в целом.

Если вы сложите правильно все слои, то не когда не столкнетесь со следующими проблемами:

  • потери тепла;
  • появление конденсата (что говорит о протечке);
  • появление оледенений и сосулек.


Оставить отзыв

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо войти.

Читайте ранее:
Колготки

С давних времен мужчины всегда были любителями визуально наслаждаться женской красотой. И поэтому со временем различные вещи женского гардероба изменялись...

Закрыть